Anasayfa > Sektörler > Endüstriyel
SEKTÖRLER
> Yapı Market
> Gayrimenkul
> İnşaat
> Endüstriyel İmalat
> Pazarlama
EMTAŞ Çelik Sanayi                                                                                                                     E-Katalog

     Emtaş Çelik olarak firmamız üstün teknoloji ve eğitimli personel gücüyle ülkemizde pek çok endüstriyel ve ticari tesise çelik montaj, cephe kaplamaları ve çelik konstrüksiyon çözümleri çalışmalarına gururla imza atmıştır.


     Emtaş Çelik olarak sürekli gelişim ve değişim hedeflerini ilke edinerek, uzman teknik kadrosuyla çelik konstrüksiyon projelerinde, mimari ve uygun detaylandırma için gerekli desteği vererek her çelik yapı projesinin sorunsuz olarak bitirilmesini ilke edinmiştir.


     Firmamız 2011 yılına kadar çelik montajı ve çelik konstrüksiyon alanında birçok iş bitirmiştir. 2001 yılından itibaren çalışma alanını genişleterek, anahtar teslimi endüstriyel yapılar ve idari binalar yapabilmektedir.İşveren ve yüklenici memnuniyetini ön planda tutmuş makine ve ekipman gücünü yükselterek birçok çelik konstrüksiyon ve çelik çatı uygulamalarına imza atmıştır.


     Kalite politikamız, Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makina ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu sürecin devamını sağlayan sistemimizin kendiside zamanın şartlarına ve teknolojisine uygun olarak sürekli geliştirilmektedir.


Ermezler Grup | Copyright © 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır   ermezler facebook