Anasayfa > Hakkımızda
HAKKIMIZDA
> Tarihçe
> Kurucunun Mesajı
> Misyon & Vizyon
> Bildirimler
HAKKIMIZDA

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Ermezler Grup her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Grup şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri yapı ve endüstriyel alanlarında köklü geçmişleriyle ülke pazarlarının ve kullanıcılarının güvenini kazanmışlardır.


Yapı ve endüstri teknolojisi başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan birçok ilk Ermezler Grup şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir.


Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Ermezler Grup, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Faaliyetleri ile hayata değer katmayı amaçlayan Ermezler Grup’ un ileriye dönük hedefleri arasında tüm Türkiye genelinde etkin faaliyet göstermek amaçlanmaktadır.


Ermezler Grup | Copyright © 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır   ermezler facebook