Anasayfa > Sektörler > İnşaat
SEKTÖRLER
> Yapı Market
> Gayrimenkul
> İnşaat
> Endüstriyel İmalat
> Pazarlama
ERMEZLER İnşaat

     Kurululuşundan bugüne, dinamik yapılanması içinde sürekli olarak büyüyen Ermezler İnşaat, finansal gücü ve uygulamalarındaki toplam kalite prensibi ile Türkiye’ de pek çok projeyi başarı ile tamamlamıştır.


Ermezler İnşaat , insanı ön planda tutan, yüksek kaliteye inanan ve çağdaşlığa önem veren anlayışı ile bugüne kadar 150’e yakın konutu, yurt binalarını, endüstriyel tesisleri anahtar teslim olarak tamamlamıştır.


Resmi ve özel sektöre ait  üst yapı inşaat işleri, anahtar teslimi fabrika inşaatları, toplu konut inşaatları, özel konut inşaatları ve villalar, şehir içi inşaatları, şehir içi doğal gaz dağıtım ve tesisat inşaatları, restorasyon inşaatları alanları Ermezler İnşaat’ ın başarı ile tamamladığı işler arasındadır.


2010 yılından itibaren Elbistan bölgesinde endüstriyel bina taahhüt projelerinde anahtar teslim tedarikçi olarak 3 adet toplu işyerleri inşaatını başarı ile tamamlamıştır. Halen bölge ve bölge dışı konusunda bir ihtisas firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


Finans gücünü, topluluk içersindeki diğer şirketlerin faaliyetleri ve yatırımlarına da yönlendiren Ermezler İnşaat, taahhüt sektörünün yanı sıra inşaat ve diğer imlat sektörlerinde de aktif olarak rol almaktadır.

 

Ermezler Grup | Copyright © 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır   ermezler facebook