Anasayfa > Sektörler > Pazarlama
SEKTÖRLER
> Yapı Market
> Gayrimenkul
> İnşaat
> Endüstriyel İmalat
> Pazarlama
Pazarlama

     Etkinlik, markalar için hedef kitleyle doğrudan, sıcak ve kalıcı iletişim kurma açısından önemi her geçen gün artan bir pazarlama aracı olarak konumlanmaktadır. Etkinlik konseptinin yaratıcı olması, etkinlik süresince orada bulunan hedef kitlenin verilmek istenen mesaja maruz kalma süresini arttırıcı önemli bir sebeptir. Dolayısıyla istenen etkiye ulaşılabilmesi için etkinliğin projelendirilmesinden operasyon kısmına kadar ki olan tüm safhaların titizlikle yürütülmesi gerekir.


2006 yılında kurulmuş olan Ermezler Pazarlama , çözüme ve sonuca yönelik çalışma tarzını merkezde tutan istikrarlı yapısıyla kısa zaman içerisinde gelişerek kurumsal bir yapıya bürünme yolundaki hedefine ulaşmaya emin adımlarla ilerlemektedir. Kuruluşundan bugüne dek; yenilenme, değişim, gelişim gibi dinamikleri temel alırken, bünyesindeki nitelikli kadroyla pek çok marka ve kuruma ve endüstriyel tesislere pazarlama stratejileri, etkinlik ve İK hizmeti sunmaktadır.


Kurumsal ve etik değerler üzerine biçimlendirdiği iş yapma anlayışını; yaratıcılık, dürüstlük, etkililik, tutarlılık, şeffaflık gibi özelliklerini kullanarak uygulamaya geçirmektedir. Kurum ve tüketici gereksinimlerinin kesiştiği noktada bir köprü olma vasfını üstlenerek; her iki tarafın (kurumların ve tüketicinin) memnuniyetini, itibarını ve güvenini en üst düzeyde tutmayı gözetir.


Büyüme ve gelişmenin önemini vurgulayarak sektördeki başarılı konumunu korumakta olan Lanse; sunduğu hizmetin verimliliğini odak noktasında tutarken, birlikte çalıştığı kurumlarla etkin ve uzun soluklu ilişkiler kurmayı da ana prensibi olarak görür.


Ermezler Grup | Copyright © 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır
ermezler facebook