Anasayfa > Hakkımızda > Tarihçe
HAKKIMIZDA
> Tarihçe
> Kurucunun Mesajı
> Misyon & Vizyon
> Bildirimler
Tarihçe

Ermezler Grup, Çukurova Hidrolik olarak ilk temellerini 1978 yılında atmıştır. Uzun yıllar İş makinaları servisliği ve yedek parça hizmetini yürüttükten sonra 2004 yılında Ermezler Makine olarak şirketleşmiştir. Bünyesinde Hidrolik sistem yedek parçaları üretimi ve satışı bulunduran firmamız, Teknik hırdavat ve iş güvenliği malzemelerinde bayilikler yürüterek satış mağazalarında hizmetine devam etmiştir. 2009 yılında inşaat ve çelik konstrüksiyon alanında faaliyet yürüten firmamız  bölgesinde birçok projeyi tamamlamış ve teslim etmiştir. 2010 yılında Ermezler Grup şirketi kurulmuş ve bünyesinde faaliyet gösteren firmalar tek bir çatı altında toplanmıştır. 2011 yılında EMTAŞ çelik firması kurularak bölgenin en büyük endüstriyel yatırımını gerçekleştirilmiş ve Ermezler Grup bünyesine dahil edilmiştir.

Kalitenin Bugün itibari ile Ermezler Grup Firması Yapı market , Endüstriyel İmalat , İnşaat ve birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Kahramanmaraş ve bölgesinin yatırımcı lider firmaları arasında yer almaktadır.

Şirketimiz müşterilerine daha iyi hizmet vermenin ancak modern mühendislik ve nitelikli işgücü ile birleştirmekle mümkün olacağının farkında olan firmamız ISO 9001 ISO 14001 ve 18001 belgelerini de almıştır. Kullanım kolaylığı ve iş güvenliği gözetilerek tasarlanan kaliteli ve yenilikçi ürünlerimiz, toptan sorumluluk anlayışımızla tüm müşterilerimize, planlama safhasından şantiye teslimine kadar Ermezler Grup tecrübesiyle sunulmaktadır. Sürekli bir gelişim sağlayan araştırmacı yaklaşımı ve sektörel tecrübesi, ekonomik fiyatlarla sunduğu kaliteli ürünleri, geleceği hedeflemiş teknolojisi ile Ermezler Grup kendini müşteri memnuniyetine adamıştır.


Ermezler Grup | Copyright © 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır
ermezler facebook