Anasayfa > Sektörler > Yapı Market
SEKTÖRLER
> Yapı Market
> Gayrimenkul
> İnşaat
> Endüstriyel İmalat
> Pazarlama
YAPITEK Yapı Malzemeleri

     Yapıtek, 1992 yılında 80m²’lik bir dükkanda Ermez Ailesi tarafından hidrolik satışı yapılırken hızla büyüyerek 2004 yılında Ermezler Makine Sanayii Tic. Ltd. Şti. adı altında şirketleşmiştir. Daha sonra yeni yatırımlarla kendini geliştiren işletme, modern ticari hayatın gerekliliklerini de yerine getirerek farklı sektörlerden irili ufaklı birçok işletmenin yurt içinde ve yurt dışında güvenilir bir tedarikçisi ve çözüm ortağı olmuştur.

     Firmanın hızla büyüyen yapısı ve artan iş hacmi yeni atılımlara olanak tanımış, Türkiye ve Kahramanmaraş  için bir yenilik olan bölgesinin en büyük endüstriyel yapı marketinin temelleri 2013 yılında atılmış, 2014 yılında 3000 m2 alanda hizmete başlamıştır. Yapıtek Endüstriyel Yapı Market her geçen gün üretkenlik, çalışkanlık ve dürüstlük gibi ana ilkelerini kurumsallaşmayla desteklemekte, yatırımlarıyla yeni istihdam olanakları ve sosyal fayda yaratmakta, çevresine ve kültürüne sahip çıkmaktadır. Yapıtek, endüstriyel yapı, çelik-yapı, enerji sektörü ve HES inşaatları yapan firmaların ve KOBİ’lerin güvenilir tedarikçi ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir. 14 yıllık deneyim, müşterilerle kurulan güçlü ilişkiler, güven, akıl ve bilgi ile yükselen Yapıtek, Endüstriyel Yapı Market, bilinen yapı market formlarından farklı olarak bireysel ve kurumsal müşterilerinin endüstriyel yapı ürünleri ihtiyaçlarını, satış sonrası hizmetler ve müşteri hizmetleri ile destekleyerek sunmaktadır..

     Sayısız endüstriyel ürün, hırdavat ve iş güvenliği ürünlerinin ana tedarikçisi olarak sunduğu hizmetleriyle her müşterisinin memnuniyetini gözetmektedir.


Ermezler Grup | Copyright © 2015-2018 Tüm Hakları Saklıdır
ermezler facebook